Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone i opuchnięte gardło po zastosowaniu antybiotykoterapii

Witam ma problem po pieciu dniach od brania antybiotykow zrobilo mi sie czerwone i spuchniete gardlo nie moge przelykac. Jakim sposobem podczas brania antybiotykow mogo sie cos zrobic przez po tylu dniach bakterie powinny juz zginac raczej. Czyzby zle dobrany lek niew wychodzilem z domu wszytsko bylo juz ok poprawialo sie zdrowie chodz pomalu ale jednak. A pod koniec leczenia zrobilo sie to wlasnie z moim gardlem cala gore jak i ten jezyczek mam mocno czerwony i spuchniety co robic.
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Postępowanie na miejscu wypadku

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję ponownie udać się do lekarza rodzinnego, być może jest to reinfekcja ale tym razem być może wirusowa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy