Czerwone miejsca po wosku na powiekach

Zażywam od paru miesięcy Izotek na trądzik. Wczoraj byłam u kosmetyczki i wyregulowała mi ona brwi woskiem (nie wiedziałam, że tak nie można, ale też sądziłam że zrobi to ona pensetą).. Teraz mam strasznie czerwone miejsca po wosku na powiekach, bardzo pieką. Czy pozostaną mi blizny? Co z tym robić? Bardzo proszę o pomoc, jestem przerażona..

Witam jak najbardziej woskiem można wydepilowac brwi tylko musi miec on odpowiednią temperaturę. Proszę zastosować panthenol i maści na oparzenia,a do kosmetyczki zgłosic się i pokazac czego dokonała.