Czerwone plamy na penisie po masturbacji u 16-latka

Witam, mam 16 lat ( nie współżyłem) na penisie po masturbacji pojawiają się malutkie czerwone plamy ? nie chce iść do lekarza, jak to wyleczyć co kupić jaką maść ? te plamki nie swędzą nie bolą ani nic.??????
16 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany najprawdopodobniej są skutkiem podrażnienia po zbyt intensywnej masturbacji. Jeśli ustępują samoistnie po niedługim czasie to nie ma powodów do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza.