Czerwone plamy na twarzy po alkoholu

Witam, Od ok. dwóch 4-5 miesięcy biorę pewne leki np. furaginum, antidol. W ostatnim czasie zauważyłem, że po spożyciu alkoholu na mojej twarzy występują czerwone duże plamy, czuję uderzenia gorąca na twarzy oraz (czasami, przy wiekszych ilosciach alkoholu) pulsowaniu na policzkach. Niedawno u lekarza mialem mierzone cisnienie i było wszystko w porządku. Czy może te leki dluzej przyjmowane mają takie działanie że mój organizm nei radzi sobie z alkoholem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na osobniczą reakcję na alkohol. Proszę zaprzestać picia alkoholu.