Uderzenie gorąca i czerwone plamy na szyi

Witam mam 23 lata. Od tygodnia mam takie dziwne uderzenia gorąca w twarz które trwają przez 30min, później znikaja, zawsze miałam tak że jak się denerwowałam to pojawiały mi się czerwone plamy na szyji i dekolcie. Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale od jakiś 3tyg boli mnie cała klatka piersiowa. Nawet bez większego wysiłku czuję dziewny ból. Proszę o pomoc. Jakie badania mam wykonać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie zauważyła Pani w jakich sytuacjach pojawiają się te uderzenia gorąca i plamy? Czy ma to związek z jedzeniem, alkoholem, stresem? Objawy moga wskazywac na tło alergiczne.
Pozdrawiam