Czerwone plamy pojawiające się na kostkach u 80-latki

Moja babcia ma 80 lat. Jeśli trzyma nogi na łóżku to nic się nie dzieje a jeśli stoi około 5 min to robią się jej czerwone plamy w okolicach kostki. Czego to może być wina?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższej opisywany objaw może wynikać z niewydolności żylnej. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.