Czerwone plamy w obrębie nóg a możliwe dolegliwości

2 tygodnie temu na łydkach z tyłu pojawiły się czerwone plamy o śr. 5mm,dermatolog sugerował ugryzienie lub grzybice otrzymałam lek do smarowania Tanno-Hermal i travocort,po tygodniu stosowania plamy się powiększyły bardzo swędzą inny dermatolog kazał odstawić wszystko twierdzi że to problem naczyń i są to wybroczyny pękających naczyń, nogi wyglądają okropnie następne leki a tak naprawdę nie wiem czy to jest prawidłowa diagnoza przepisane keki clatre,lirne,apopentox, diohespan i lioton

Aleksander Ropielewski

Bez możłiwości oceny zmian skónych i badania również nie wiem jaka diagnoza jest prawidłowa i nie potrafię udzielić pomocnej odpowiedzi. Warto skonsultować się z innym specjalistą.