Czerwone rany na dłoniach i nogach u starszej osoby

Witam, moja babcia dostala chyba jakiegos uczelenia, wystepuje na dloniach oraz nogach, ma ona 80lat, okropnie ja to swedzi, nie drapie sie a mimo to powstaly juz rany, strupki, jest to cale czrwone, prosze o pomoc co to moze byc, ppsoadam zdjecia, moze Pan lub Pani, podac e-mail, wysle zdjecia, z gory brdzo dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza. Po ustaleniu rodzaju zmian możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.