Złamanie nogi i guz na płucu oraz wymioty u osoby w starszym wieku

WITAM. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ. MOJA BABCIA TYDZIEN TEMU ZLAMALA NOGE. W PONIEDZIALEK TRAFILA NA SOR. LEKARZ CHCIAL OPEROWAC ALE STWIERDZIL ZE JEST GUZ NA PLUCU I TO WYKLUCZA OPERACJE. DZISIAJ WYMIOTOWALA CZYMS CZARNYM. STRASZNIE SIE MARTWIE. PROSZE O ODPOWIEDZ NA E-MAIL Z GORY DZIEKUJE

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli stan babci się pogarsza, to należy skontaktować się z lekarzem, należy przede wszystkim wykluczyć krwawienie z przewodu pokarmowego. Na podstawie samych podanych informacji nie można postawić diagnozy ani zasugerować jakiegokolwiek leczenia.