Czerwone zmiany skórne a mieszkanie w domu z grzybem

Witam przez pewien okres mieszkałem w mieszkaniu w którym był grzyb i zaczeły mi wyskakiwać czerwone swędzące place tak jakby mi ktoś położył naleśnika na ciele, występowały także opuchnięcia twarzy (okolice takie jak usta, policzki, broda i oczy a nieraz na głowie we włosach) Po przeprowadzce ataki występują rzadziej i nie są takie silne ale zdarzają się nadal. Lekarz przepisał mi Prednisolon i Tavergil ale nie chcę przesadzać z tymi tabletkami.

Witam,
opisane objawy jak najbardziej mogły być związane z obecnością grzyba i pleśnią na ścianach domu.

Jednak aby to potwierdzić, powinien Pan zgłosić się do poradni alergologicznej i wykonać podstawowe testy alergiczne.

Leki przepisane przez lekarza należy bezwzględnie przyjąć w takiej dawce i przez taki okres czasu, na jaki zostały zlecone.

Pozdrawiam