Czerwono-fioletowy ślad po ablacji w żyle udowej

Jestem po ablacji w zyle udowej i mam w okolicy wkłucia czerwono fioletowo zółty ślad który raz mocniej widać raz mniej tzn ślad krwiaka ablacje mialem w środę i zastanawiam sie czy mam iść do szpitala z tym czy nie. bo jak wychodzilem to krwiaka nie bylo

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jeśli krwiak jest niewielki i nie narasta nie jest niepokojący, jeśli w najbliższym czasie będzie istotnie narastał proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.