Częste bóle głowy, bóle żołądka, osłabienie i chwilowe utraty świadomości

Od kilku miesięcy mam coraz częstrze bóle głowy dokładnie prawej półkuli.Obecnie jest to około 2-3razy w tyg.Bóle trwają kilka lub kilkanaście godzin bywają ostre.Pozatym dochodzą bóle żołądka i od wczoraj uczucie skrętu w żołądku.No i osłabienie,kilku sekundowa utrata świadomości,bóle mięśni czasem mroczki przed oczami osłabienie i apatia. Proszę o pomoc bo już nie mam siły.Nie pracuje ani nie przemęczam się choć czuję się coraz gorzej i nie mam sily funkcjonować a musze bo zajmuje się dziećmi

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dolegliwości powinny zostać ocenione przez neurologa, konieczne może okazać wykonanie badań obrazowych głowy. Bóle mogą być związane z migreną, ich przyczyna może być jednak dużo poważniejsza i stąd zalecane jest wykonanie podstawowych badań diagnostycznych.