Częste bóle głowy u 25-latki

witam mam 25 lat i mam bardzo częste bule głowy często trwają nawet 3-4 dni biorę przy tym tabletki pomagają ale tylko na parę godzin potem bul przychodzi zauważyłam przy tym ze bardzo się wtedy denerwuje i wyładowuje się na kimś byłam z tym u neurologa mam skierowanie na rezonans ale dopiero za 4 tygodnie idę miałam 2 lata temu upadek poślizgnęłam się odbiłam tak głowa ze po minucie dopiero zajarzyłam co się stało był płacz potem zlekceważyłam miesiączkuję regóralnie proszę o parę słów co jest

Proszę wykonać rezonans i z wynikiem udać się do kierującego neurologa.
Szczegółowy wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W diagnostyce bólów głowy bardzo ważne są informacje dotyczące charakteru bólu, lokalizacji, nasilenia, czynników prowokujących, objawów towarzyszących i innych.