Częste gorączki, zawroty głowy i kłucie w klatce piersiowej

Po obfitym tłustym jedzeniu lub alkoholu na nastepny dzień mam przyspieszone tętno i ogólne osłabienie organizmu i zwykle to przechodziło w ten sam dzień - od kilku miesięcy zauważyłem pogorszenie bo miałem częste gorączki i zaczęły dochodzić nowe dolegliwości jak zawroty głowy (teraz przez cały dzień nasilają się przy gwałtownych ruchach głowy) kłucie w klatce czasem z lewej czasem prawej (kiedy nacisne na mostek mocno czuję lekki ból po jego prawej stronie) trwa to już kilka tyg..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.