Częste problemy z krwotokiem z nosa

Mam czeste problemy z krwotokiem z nosa z lewej strony. Byłem juz u laryngologa przepisał masc do nosa i cyclo3fort w pigulce byla chwila przerwy ale dalej to samo. Jest dla mnie to uciazliwe bo dopiero po jakis 10 do 20 minutach moge zatrzymac krwotokz nosa. Prossze o pomoc !!!!

Prawdopodobnie potrzebna będzie kolagulacja- zmaknięcie położónych powierzchownie naczyń krwionośnych spolotu Kisselbacha - laser, koagulacja fotonowa, plazma argonowa