Częste zaczerwienienia w okolicy odbytu

Często występują u mnie , zatarcia ,zaczerwienienia jakby odparzenia w okolicy odbytu w promieniu ok. 5 cm , higenę utrzmuję prawidłowo, tak mi się wydaje, coś mi szkodzi, próbuję różnych sposobów aby zapobiec powiększeniu zaczerwień, zatarć np. po umyciu wkładam pomiędzy pośladki wyjałowioną gazę żeby zapobiec powiększeniu obtarcią skóry , a teraz to juz gaza mnie drażni, nie przynośi ulgi.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne. Sugeruję ocenę specjalisty dermatologa, który zaleci właściwe leki!