Częste zapalenia pęcherza a wynik cytologii i badania moczu
Dzień Dobry, Ponieważ dosyć często łapałam zapalenie pęcherza to ostatnio podobne objawy do zapalenia p. skłoniły mnie do zrobienia badań. Zaczęło się od cytologii (przypadek , że w tym czasie) gdzie wyszły jakieś bakterie, więc tu był antybiotyk. Następnie w moczu wyszedł podwyższony potas i leukocyty i tu także został zastosowany antybiotyk i usg, które wykazało zwapnienia w nerce. Po antybiotyku leukocytów nie ma, ale pojawiła się bilirubina. Przeciw żółtaczce byłam szczepiona.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Sądzę, że należy zgłosić się ze wszystkimi wynikami do lekarza urologa. Bez badania lekarskiego nie wiele więcej można powiedzieć.