Częste zaparcia i biegunki a zdrowa dieta

Witam. Mam problem. Otóż wieczorem i rano mam straszne zaparcia, a po południu rozwolnienie. Jest to wszystko systematyczne. Lekarz wypisał mi leki, które mało co pomagają. Co to może być i jak to zwalczyć? Może jakieś naturalne sposoby. Dodam, że dużo pije, nie jem niezdrowo, dużo się ruszam. Pozdrawiam.

Myślę, że najlepiej będzie wykonać badania na alergie pokarmowe, a następnie skontaktować sie z dietetykiem, który oceni sposób odżywiania i wskaże propozycje zmian.

Witam,

zastanwaim się czy lekarz przypisał leki po odpowiednich badaniach. Jeżlei takich nie wykonał to zalecam skonsultowac sie z innym specjalistą i najlepiej wykonacv gastroskopię.
Warto tez przyjrzeć się Pana diecie, być możę cierpi Pan na naietolerancje pokarmowe. Zastanowi się Pan czy biegunki występują po konbkretnych produktach. Proszę obserwowac swój organizm.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk