Czy ból brzucha może oznaczać owulację?

Witam, mam pytanie staram się o dziecko od 3 miesięcy. Mam 35 lat. I w niektórych miesiącach pojawia mi się ból jajnika tak w połowie cyklu, ból ten trwa parę godzin, taki kłujący i promieniujący. Czy może być to ból oznaczający jajeczkowanie? I kiedy najlepiej może dojść do zapłodnienia, czy właśnie w tym dniu, czy może na dzień wcześniej? Dziękuję!
35 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Opisywany przez Panią ból może sugerować owulację. Jeśli Pani miesiączkuje regularnie to dni płodne przypadają na dni pomiędzy 10 a 16 dniem cyklu. Pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego.

Z poważaniem