Czy ból brzucha w dolnej części podbrzusza jest niepokojący u kobiety w ciąży?

Witam , jestem we wczesnej ciazy piatek 16.06 beta hcg 24, 19.06 122 , 21.06 302 na.usg nic nie widac , lekarz ktory mnie badal nic nie widzial . Test dwie kreski. Ale pytanie mam odnosnie bolu brzuch na dole dosc mocno mnie boli czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Żaden ból nie jest normalnością . Konieczna wizyta u lekarza i ocena czym ból może być spowodowany