Czy ból głowy ma związek z menopauzą?

witam mam bole glowy ogólnie źle się czuje czy może to być menopaza. Mam46 lat i robiłam test na menopaza wyszedł pozytywnie

Witam!
Może mieć, ale potrzebne są dalsze badania diagnostyczne. Jeżeli jest ten ból związany z klimakterium, to i tak należy sprawdzić stan emocjonalny - być może przyczyna jest złożona.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.