Czy ból głowy ma związek z zaprzestaniem stosowania Metypred?

Witam brała metypred około 2 opakowań 3 razy dzienie po 1 tabletce. Nagle przerwałam branie leków. I od teraz czesto pobolewa mnie głowa. Czy coś złego może się stać przez to

Lek. Wojciech Zygmunt

Nie wolno odstawiać nagle leków z grupy steroidów! Należy to robić stopniowo. Proszę natychmiast udać się do lekarza prowadzącego i skonsultować z nim tą decyzję. Pozdrawiam i życzę zdrowia.