Czy ból nerek może być związany ze złą pracą nadnerczy?

Witam,czy ból nerek może być związany ze złą pracą nadnerczy a co za tym idzie złym funkcjonowaniem hormonów nadnerczy ? Czytałam też że ból wątroby i podbrzusza może świadczyć o złym funkcjonowaniu hormonów . Od kilku miesięcy bóle wątroby i nerek(?) nasilają się a od 7 miesiący nie mam okresu ? moje pytanie brzmi czy te bóle mogą być jakoś ze sobą powiązane i co może mi wówczas dolegać ? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u ginekologa, badanie USG, a o dalszych badaniach zdecyduje lekarz prowadzący. Pozdrawiam.