Czy ból raz pod lewa raz pod prawa pacha jest związany ze stresem?

witam czy bol raz pod lewa raz pod prawa pacha to ze stresu ? dodam ze mam krzywy kregoslup piersiowy i przed okresem jestem a nigdy tak niemialam

Witam,

całkiem możliwe, że objawy mają podłoże psychogenne, jednak wymagana jest szczegółowa diagnostyka internistyczna, neurologiczna oraz ukierunkowane leczenie.
Pozdrawiam serdecznie