Czy mam nerwicę po przejściu Covid?

Mam pytanie odnosnie mojego stanu zdowia. Zaczne od tego ze w listopadzie szczepiłam sie na Covid . 5 min po szczepieniu dostalam uderzenia goraca kolatanie serca i szybki oddech. Stwierdzono hiperwentylacje chociaz nigdy jej nie mialam. Poltora tygodnia pozniej dostalam takich samych objawow tylko gorszych ktore nie mijaly . Przyjechala karetka zabrano mnie do szpitala. Mialam ekg i przeswietlenie klatki piersiowej ktore nic nie wykazaly. Pozniej zaxzely sie pro lemy ze skokami cisnienia,zawrotami glowy i uderzeniem goraca w czasie tego skoku cisnienia. Lekarz zlecil holter jeszxze nie ma wyniku. Zastanawiam sie czy to nie nerwica ponieważ czuje napiecie kazdego miesnia, dretwieje mi tez twarz ,odczuwam jakby lęki,jestem wykonczona tym stanem. Od 3 dni boli mnie zoladek ,lekarz przez tel zalecil esomeprazol . Czy to nerwica? Zalaczam wyniki ostatnich badan i czy niektore normy mogly podniesc sie od stresu?Trombocyten 434 (400) Neutrofiele granulocyten,absoluut 8.7 (1.5-7.5) Monocyten absoluut 0.4 (0.1-1.0) MCV 93 ( 80-100) Lymfocyten absoluut 3.3 ( 1,0-3.5) Leukocyten 12,7 ( 4-10) Hemoglobine 8.9 ( 7,5-10) Hematocriet 0.42 ( 0.35-0.45) Glucose nie naczczo 6.1 (4.0-7.8) Erytrocyten 4.5 (4-5) Eosinofiele granulocyten, absoluut 0.3 ( 1-5) CRP 3(0-8) BSE 11 (0-20) Basofiele granulocyten 0.1 ( 0-0.2) Alkalische fosfate 119 (33-98 ALAT,sgpt 24 (34) Mam 33 lata. Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna, symptomy mogą mieć podłoże psychogenne, wskazana jest szczegółowa diagnostyka i ukierunkowane kompleksowe leczenie, w przypadku zaburzeń lękowych - psychoterapia poznawczo - behawioralna.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna, symptomy mogą mieć podłoże psychogenne, wskazana jest szczegółowa diagnostyka i ukierunkowane kompleksowe leczenie, w przypadku zaburzeń lękowych - psychoterapia poznawczo - behawioralna.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś