Czy moje wartości pulsu są normalne?

Dzień dobry mam 27 lat, 177cm wzrostu oraz 61 kg wagi, moje tętno po przebudzę bez wstawania z łóżka wynosi 63 uderzeni, w ciągu dnia podchodzi do 70 - 80 a jak coś robię więcej to i potrafi podskoczyć do 90. Mam nerwice lękową oraz depresję ostatnio w nocy obudziłem się i o 1:20 moje tętno wynosiło 56 uderzeń czy to coś złego czy w nocy takie tętno jest normalne ?

Witam Pana,

wskazane ukierunkowane leczenie metodą psychoterapii zaburzeń lękowych, skuteczny paradygmat krótkoterminowy to podejście poznawczo - behawioralne lub ACT (Terapia akceptacji i zaangażowania). Tętno 56 u/min. podczas snu jest prawidłowe, jednak wskazana jest konsultacja kardiologiczna, szczegółowa diagnostyka, np. badanie Holterem.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś