Czy ból podbrzusza może być spowodowany stosunkiem?

Witam. Jestem na poczatku trzeciego opakowania tabletek antykon. Ovulastan. Kochalam się ostatnio z partnerem w prezerwatywie. Jest 4 dzień po stosunku a ja czuje bol podbrzusza. Czy może to być spowodowane intensywnym seksem? Czy juz bylyby jakieś objawy ciąży? Zastanawia mnie jeszcze fakt, czy trzy zabezpieczenia sa wystarczające? (Tabletki, prezerwatywa i przerywany). Uprzejmie proszę o odpowiedzi.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest jeszcze zbyt wcześnie aby opisane objawy związane były z ciążą. 3 metody antykoncepcji stosowane jednocześnie praktycznie wykluczają możliwość zapłodnienia. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej lub swojego lekarza rodzinnego.