Czy ból w klatce piersiowej wynika z kręgosłupa?

Witam mam 31 lat mam taki problem że dziś się tak dziwnie poczułem przeszłam kawałek z kilometr i mnie zatkało że oddychac nie mogłem zielem zakaszlalem trzy razy bo mnie chycil a po tym kaszlu odpuścił i ból w klatce piersiowej czy to kręgosłup czy nerwica bo akurat miałem stresujący dzień czy to astmę ale nie wzięłam leku i puściło mnie to trwało jakaś minutę leczę się na astmę nadciśnienie refleks i przepukline proszę bardzo o szybka odpowiedź dziękuję i pozdrawiam

Myślę, że warto jak najszybciej skontaktować się z kardiologiem oraz pneumologiem. Jeśli lekarze nie znajdą przyczyn, na pewno konieczny będzie kontakt z psychoterapeutą. Osobiście jednak polecałabym kontakt niezależnie od tego czy znajdzie Pan przyczynę fizjologiczną czy nie. Takie boleści w klatce piersiowej, jak i inne objawy (często specyficzne) somatyczne mają bardzo często podłoże psychologiczne. W tej sytuacji dopóki w trakcie terapii nie przepracuje Pan przyczyny problemu, objawy z czasem mogą się nasilać. Pozdrawiam http://psychoterapia-krakow.net/