Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ból w okolicach przepony może być związany z stosowaniem leku Parogen?

Dzień Dobry, około 8 miesięcy temu zacząłem przyjmować lek "parogen" przepisany przez lekarza psychiatrę. Obecnie od trzech tygodni jestem już po okresie odstawienia ( lek był przyjmowany stopniowo oraz stopniowo odstawiany ). Podczas przyjmowania leku były przeróżne zjawiska, od zatrzymania moczu po brak chęci do funkcjonowania. Najlepszym momentem była połowa kuracji, nie posiadałem żadnych objawów lęków, bóli. Obecnie bardzo cierpię na bóle w okolicach przepony nie wiem jak sobie z tym pomóc
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Dzień Dobry Panu,

Dostaje Pan sygnały z ciała, że lek Panu jednak nie służy...

Z mojej strony zachęcałabym Pana do podjęcia terapii, która nie ma skutków ubocznych
i leczy przyczynę symptomów.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0

Warto przyjrzeć się temu objawowi w procesie psychoterapii, szczególnie, ze objawy bólowe mogą mieć także tło emocjonalne (nerwicowe). Jeśli nie jest Pan jeszcze w terapii, zachęcam do zgłoszenia się do psychologa, psychoterapeuty, który pomoże Panu zrozumieć i poradzić sobie z psychologicznymi przyczynami zaburzeń i ich objawami.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy