Czy bóle głowy mają związek z tym wynikiem?
W wynikach tomografii komputerowej głowy jest napisane: "Pojedyncza hypodensyjna zmiana na granicy torebki zewnętrznej i gałki prawej po stronie prawej wielkości około 4x3mm mogąca odpowiadać zmianie okołonaczyniowej Virchowa Robina. Poza tym gęstość tkankowa istoty szarej i białej prawidłowa. Układ komorowy nadnamiotowy nieznacznie asymetryczny węższy po stronie prawej." Mam bardzo często bóle głowy. Czy może mieć to coś wspólnego z tymi bólami?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam! Opisujący badanie sugeruje, że zmiana w istocie białej ma pochodzenie naczyniowe. Żargonowo określa się "znaleziskiem przypadkowym", czyli nie powinno dawać objawów klinicznych.
Pozdrawiam W. Łuczkowski.