Czy bóle głowy mogą wynikać z niskiego ciśnienia?

Odkąd pamiętam mój organimz szybko się przegrzewał.. w dzieciństwie występowało to tylko przy wysiłku fizycznym przy dużym nasłonecznieniu i wyższej temperaturze. Od pewnego czasu bóle głowy towarzyszące przegrzaniu pojawiają się gdy temperatura na zewnątrz przekroczy 25°C i również przy ćwiczeniach fizycznych cardio. Bolą głowy towarzyszy ogólne osłabienie czasami mdłości i zasłabniecia. Takie objawy mogą być spowodowane przez moje (naturalnie) niższe ciśnienie, czy coś innego? Paulina

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć