Czy bóle nóg mogą oznaczać szpiczaka?

Boję się, że mogę mieć białaczkę lub inny nowotwór krwi. W ub. roku po przeziębieniu pojawiły się u mnie dwa niewielkie węzły na szyi. USG nic nie wykazało, laryngolog też nic szczególnego nie stwierdził. Od wczoraj pobolewają mnie nogi, czasem bez przyczyny się przeziębiam, okresami czuję osłabienie i czasem mam temp. do 37(nie więcej). Wiem, że ból nóg może oznaczać białaczkę albo szpiczaka ale chcę zapytać czy to może być to co podejrzewam.

Zbyt daleko idace podejrzenie, z pewnoscia warto zglosic swoje dolegliwisci lekarzowi, ktory w polaczeniu z wykonanymi badaniami dodatkowymi ulatwi postawienie rozpoznania - wyjasnienie przyczyny dolegliwisci