Czy botox złe podany mógł mi spowodować takie skutki?

Witam serdecznie.Potrzebuje zapytać Toksykologa o męczące mnie objawy.Leze w łóżku nie mogę udać się na konsultacje.2 miesiące temu miałam podany botox 3 raz w życiu.od tamtej pory złe widzę, włosy rzęsy i brwi wypadają garściami,skóra twarzy sucha luszczy się,pojawiły się wysyłki na twarzy o ciele.morfologia ok ,tarczyca w normie .Do tego jestem slaba mam brak koncentracji i opadla brew i poweiki.Mam brak apetytu ,czestomocz...Prosze o Pilną wiadomość od Toksykologa czy botox złe podany mógł mi spowodować takie skutki.i co dalej robić?nie mogę tak funkcjonować.

Objawy które Pani opisuje mogą być objawami różnych schorzeń. Konieczna jest dogłebna konsultacja internisty i bardziej dokładne badnia. Opadnięcie powiek czasem się zdarza ( rzadko, ale jest możliwe). Jest to objaw przejściowy i z czasem minie. Proszę zgłosić się do swojego lekarza internisty /rodzinnego i wspólnie spróbować rozwiazać problem Pani dolegliwości,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel