Dlaczego nie widzę efektów po zabiegach?

Dzień dobry, Pod koniec czerwca zostałam poddana pierwszy raz ostrzyknięcia botoxem, po okresie ok. 3 tygodni botox zaczął puszczać a lewa powieka opadła. Poszłam na konsultacje do Pani doktor u której wykonywałam zabieg i ona stwierdziła ze każdy z nas jest inny i pewnie dlatego tak się podziało. Zaproponowała ponowne (bezpłatne ostrzyknięcie) oraz założenie nici na opadającą powiekę (w kwocie 150 zł). Zgodziłam się ... wszystko odbyło się za ok. Tydzień od ostatniej konsultacji. Po tygodniu podano mi ponownie toksynę oraz założono nić (tym razem za 200 zł). Powieka lekko podniosła się ale jest bardzo wiotka w porównaniu do powieki prawej. Minął kolejny niespełna miesiąc a botox ponownie zaczął puszczać ! Co może być nie tak? Dodam że nie jest to mój pierwszy raz (ale pierwszy u tej Pani dr). Moje oczekiwania dot. Poprawy wyglądu czoła i powiek dot. Przede wszystkim lekkiego podniesienia powiek .... a uzyskałam zupełnie odwrotnego efektu, przy obietnicy że napewno się to uda zrobić ... i jeszcze ten puszczający botox po kilku tygodniach ? Czy to jest normalne ? Czy mogę w obecnej sytuacji iść do innego lekarza i poddać się kolejnemu zabiegowi? Czy powinnam zarządzać zwrotu pieniędzy Dziękuje za odpowiedz Agnieszka 43 lata

Owszem, reakcje na podanie toksyny botlinowej mogą się różnić. Sugeruję odczekać 3 miesiące i zrobić zabieg innego rodzaju preparatem (np. jeśli podany był Azzalure, to wybrać Boccuture czy Botox).