Czy brak apetytu u dziecka jest powodem do niepokoju?

Mój bratanek jest niejadkiem strasznym.Do tego wyszły mi źle badania.jestem załamana.czy to powód do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Sam brak apetytu niekoniecznie, to czesty problem wśród dzieci i nie stanowi powodu do niepokoju jeśli dziecko prawidłowo się rozwija. Jeśli wyniki badań są złe (nie podała Pani co to za badania) trudno mi odpowiedż na pytanie…