Czy brak ciąży jest spowodowana wnętrostwem jądra?

Witam. Od pół roku z chłopakiem staramy sie o dziecko. Od 6 miesięcy w każdy dzień płodny, przed jak i po, dochodzi do zbliżenia, oraz wytrysku przynajmniej dwa razy w te dni. Niestety, żadnego skutku. Czy jest opcja, ze jest to spowodowane wnętrostwem Jadra ?

Lek. Tomasz Budlewski

Pół roku to jeszcze krótkie starania proponuje jeszcze poczekać i niekoniecznie starac się tylko w dni płodne sadze ze lepsza jest większa spontaniczność