Czy z torbielą na jajniku można zajść w ciążę?

Mam pytanie odnośnie dni płodnych. Staram się o dziecko z narzeczonym i ciężko mi obliczyć dni płodne. To już kolejny miesiąc starania się o dziecko i bez żadnego rezultatu. Więc okres mialam 03.05 w czerwcu nie miałam i po wizycie u ginekologa wyszło że mam torbiel na jajniku dostałam tabletki na wywołanie i okres dostałam 06.07 następnie okres dostałam 02.08 . Okres mam przeważnie 4-5 dni. z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A ile miesięcy się Państwo starają? Sadze ze nalezy odczekać do następnego miesiąca z wyliczeniem dni płodnych a starac się około 14 dnia cyklu narazie