Czy byłam zabezpieczona podczas podczas stosunku?

Witam . Biorę tabletki codziennie o 7 rano. Ostatnio po śniadaniu mnie zemdlilo i zwymiotowalam. Była to 11. Wzięłam drugadalismy tabletkę bo nie wiedziałam czy tabletka się wchlonela. 4 dni pozniej uprawialam seks. Czy byłam zabezpieczna normalnie czy powinnam zastosować dodatkowe zabezpieczenie?

Między 7 a 11 upłynęło 4h, więc przyjęta tabletka się wchłonęła i nie było potrzeby przyjmowania kolejnej. W ulotce informacyjnej leku ma Pani takie informacje,

pozdrawiam serdecznie.