Czy ciąża jest możliwa pomimo wystąpienia okresu i dwóch negatywnych testów ciążowych?

Witam, dwa miesiace temu uprawiałam seks z chłopakiem i nie pękła prezerwatywa. Miesiąc po stosunku miałam obfity okres.po okresie zrobiłam dwa testy ciazowe ktore wyszly negatywnie. Teraz jestem tydzień przed orkesem i często oddaje mocz oraz pojawił się lekkie żyły na piersiach ale nie mam ciemnych brodawek. Oraz zauwazylam ze boli mnie głowa na czole. Czy jestem w ciąży? Prosze o szybką odpowiedź nie mam mdłości a jak już to tylko jak mi się odbije.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest znikome. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Nie ma powodów do niepokoju.