Czy coś się złego dzieje z moim zębem?

Dzień Dobry, Usuwałam górną prawą 8-mke i zaczęła boleć mnie 6-tka. Nie wiem czy to skutki uboczne po zabiegu czy coś się złego dzieje z zębem. Zrobiłam zdjęcie. Proszę o pomoc czy wszystko jest okej czy coś na foto widać złego https://megawrzuta.pl/download/4527d1cd17e7011895491a6662b421f8.html

Dolegliwości ze strony zęba szóstki nie wiązałbym z zabiegiem usunięcia ósemki. Na podstawie załączonego obrazu RTG widać prawdopodobnie ogniska próchnicy - to może być przyczyna bólu zębów w tej okolicy. Wskazana jest wizyta w gabinecie, tam lekarz dentysta oceni zęby w badaniu wewnątrzustnym. Zdjęcie, które Pani zrobiła, ma dużą wartość diagnostyczną. Proszę pamiętać, żeby zabrać je na wizytę.