Czy coś w zastrzykach przyniosłoby mi ulgę, skoro tabletki nie pomagają?

Witam. Od tygodnia strasznie bolą mnie żebra po prawej stronie. Dodam też, że tydzień wcześniej spadam ze schodów i stłułam sobie lewy bok ale nie żebra. Leczę kręgosłup na dyskopatie oraz przepukline kręgosłupa w odcinku lędźwiowym rehabilitacją i różnymi zabiegami naświetlającymi. Zrobiłam rtg oraz usg i wszystko wyszło w porządku.. Leki które zostały mi przepisane przez interniste ketonal 100 mg i dodatkowo od ortopedy Poltram Combo 37,5 mg 325 nie przynoszą żadnej ulgi w bólu. Dostałam jeden zastrzyk sterydowy który trochę przyniósł ulgę na kilka godzin. Nie mogę spać, nie śpię już 3 noce ból jest prze okropny, nie mogę też wziąć głębszego oddechu. Gdzie mam się udać czy to może być jakiś nie dobór witamin czy coś w zastrzyach przyniosło by mi ulgę skoro tabletki nie pomagają.? Proszę o pomoc. Nie wiem już co robić, a ból nie do wytrzymania jest..; (

Dobrze by było powtórzyć rezonans magnetyczny celem dokładnej oceny stanu kręgosłupa, gdyż w czasie urazu mógł stan kręgosłupa się pogorszyć co wywołuje znaczne zwiększenie dolegliwości bólowych i brak skutków leczenia zachowawczego. Najlepiej z tym problemem udać się bezpośrednio na konsultację do neurologa.