Czy cytologia wykaże zapalenie pochwy?

Witam we wtorek dostałam jak mi się wydawało zapalenie pęcherza. W środę byłam na wizycie u ginekologa ponieważ przyszedł czas na cytologię. Powiedziałam lekarzowi o pieczeniu ale on stwierdził że to zapalenie cewki moczowej. Pobrał wymaz ja dostałam furaginum. Ale nadal już prawie tydzień nie ma żadnej poprawy. Przypuszczam że może to być zapalenie pochwy bo nie czuje pieczenia przy oddawaniu moczu ani nacisku na pęcherz.Czy cytologia wykaże stan zapalny czy muszę znowu udać się do ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinna wykonać , wskazana ponowna wizyta u lekarza ginekologa