Czy czwarta cesarka jest zagrożeniem dla życia?

witam chciałam się dowiedzieć czy 4 cc jest bardzo dużym zagrożeniem dla mojego życia ? wiele się naczytałam i szczerze mówiąc jestem przerażona tym że jest to takie duże ryzyko mam 31lat i 3 cięcia za sobą pierwsze cięcie miałam z powodu odklejającego łożyska dugie bo syn był duży a 3 miałam stan po cieciu i była to ciąża blizniacza bez żadnych powikłań

Lek. Tomasz Budlewski

Napewno jest zabiegiem zwiększonego ryzyka . Proszę udac się do lekarza ginekologa