Czy delikatne skurcze mogą być objawem poronienia?

14 marca poronilam samoistnie tydzien pozniej dostalam owolacji i jestem w ciazy boje sie ze znow moge poronic, wczoraj sprzatalam w domu i strasznie zaczol mnie bolec brzuch dzis mam delikatne skurcze nie wiem co to moze oznaczac czy to moze byc oznaka poronienia

Piotr Pilarski

Delikatne skurcze występują w fizjologicznej ciąży. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.