Czy desmopresyna jest dostępna do nosa?

Dzien Dobry, kto moze zlecic mi desmopresyne podczas miesiaczek ? hematolog ,ginekolog,i jak to wyglada ,gdzie moge skladac o zamowienie na desmopresyne ? Czy jesli zaczne brac desmopresyne podczas okresu,to musze czesto kontrolowac sód ,potas ? Jak to wygląda ,i czy desmopresyna jest dostepna do nosa czy tylko dozylnie ,jak wyglada cała sytuacja ? dziekuje za odpowiedz i czy to bedzie bezpieczne

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie.przede wszystkim są objawy ? i.skąd pomysł. na desmopresyne ? proponuje udać się do lekarza rodzinnego