Czy dolegliwości żołądka mogą wpływać na głowę?

Witam, mam problemy a mianowicie mam takie objawy jak : Ciagle oszołomienie w głowie Od tygodnia ponad To jest najgorszy objaw Mam tez podejrzenie zapalenia żołądka czekam na gastroskopię Czy objawy z żołądka mogą wpływać na głowę ? Mam cisgle tez bulgotanie i straszne wzdęcia w brzuchu Dzień przed tym oszołomieniem miałem wstawiana łopatkę możliwe ze jest ucisk na jakiś nerw? Byłem już u lekarza badania w toku. Nie mam nerwicy ponieważ mam tylko oszołomienie w głowie nie mam żadnych leków ani nic z tych rzeczy Boli mnie tez głowa czasami

Witam Pana,

czynnik psychiczny może powodować problemy gastryczne. Dodatkowo wskazana jest konsultacja neurologiczna i ewentualne leczenie problemu metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś