Czy dziecko powinno przyjmować Azomyr, skoro objawy ustąpiły?

Witam. Moja 3 letnia coreczka jest alergikiem i ma azs. W tej chwili przechodzimy stan uspokojenia i skora jest w stanie idealnym bez widocznych zmian jak i swiadu. Od ponad 1,5 roku przyjmuje azomyr w stawce 2,5 ml z zalecenia lekarza alergologa. Z przyczyn niezależnych od nas córka jest bez opieki specjalisty od ponad roku. Następną wizytę ma u alerg. 30 października. Czy nadal powinna przyjmować azomyr skoro objawy ustepily ? Dziękuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Córka powinna kontynuować stosowanie leku do czasu wizyty kontrolnej u specjalisty.