Czy faktycznie moje dolegliwości mogą być skutkiem brania tego leku?

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedziec czy jakiś Państwa Psychiatra słyszał o PSSD. Jest to trwały skutek uboczny po zażyciu leków z grupy SSRI lub SNRI. W 2015 roku został mi przepisany lek Alventa. Po zażyciu 4 tabletek zostałem całkowitym impotentem. Czekałem 4 lata mając nadzieję, że to minie. Niestety nie! Na to nie ma żadnego lekarstwa. Wystarczy wejść na stronę PSSD rxisk. W końcu zdecydowałem się na hydrauliczny implant prącia. Jak mogą być dostępne w sprzedaży takie leki?!

Szanowny Panie,

Sugeruję kontakt z seksuologiem. Istnieją leki (np. mianseryna), które bywają stosowane w leczeniu dysfunkcji seksualnych.