Czy głowę można depilować laserowo?

Witam, chciałabym zadać pytanie odnośnie depilacji laserowej głowy, czy w ogóle praktykuje się ten rodzaj depilacji tej części ciała,czy jest ona bezpieczna i czy nie przyniesie więcej skutków ubocznych niż korzyści? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście nie słuchałem o takiej depilacji . Proponuje udac się do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa