Laserowe zamykanie naczynek u 36-latki

Dzien dobry. Od wielu lat mam problem ze skora na twarzy. Mianowicie, bardzo często pojawia się zaczerwienienie. Wystarczy nawet przemycie twarzy wodą, by cała zrobiła się czerwona. Przeczytałem w necie o zabiegu laserowym tzn. "zamykanie naczynek". Pytanie brzmi, czy przed tym zabiegiem lepiej skonsultować się z dermatologiem, czy też można zaufać kosmetyczce, i poddać się temu zabiegowi bez badań/testów/opinii itd? No i czy w mojej sytuacji jest tego w ogóle sens? dziękuje

Witam proszę udać się na konsultacjędo lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.Kosmetyczki pracują na innym sprzęcie -nie medycznym oraz nie przepiszą Pani specjalnych maści które są na receptę. W zależności od rodzaju rumienia , naczynek stosuje się 2 rodzaje laserów do ich zamykania.

Witam
Przed planowanym zabiegiem najlepiej skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej lub dermatologiem. Trzeba zobaczyć, czy jest to tylko problem poszerzonych naczyń, czy też trądzik różowaty.Następnie dobrać odpowiednią metodę leczenia. Lekarze mają do dyspozycji sprzęt medyczny o dużo wyższej skuteczności leczenia. Polecam Cuterę V-Exel i Veinwave.